Kariera legginsów!

Legginsy to jest, ta część naszej garderoby, którą bardzo lubimy. Prawie w każdej szafie można znaleźć przynajmniej jedną parę , a niektóre dziewczyny (zwłaszcza te, które nie potrafią usiedzieć w miejscu) mają ich duże kolekcje. Legginsy zdobyły nasze serca i nie wyobrażamy sobie, że mogłybyśmy ich nie mieć. Dużo teraz podróżujemy, a podczas wojaży liczy się wygoda. Zajmują mało miejsca w bagażu, szybko schną i są lekkie. To się naprawdę liczy!

Legginsy robią obecnie wielką karierę.

Właściwie, dlaczego tak się dzieje? Co to jest za fenomen? Po prostu są najwygodniejsze z wygodnych. Czujemy się w nich świeżo i atrakcyjnie.

We współczesnym świecie, kiedy króluje ciągły ruch, pośpiech, bezustanne przemieszczanie się z miejsca na miejsce, właśnie legginsy są niezastąpione.

Nic nam nie przeszkadza, nie uwiera, nie ciśnie. Nie poleci nam w nich oczko, tak jak w rajstopach, nie zrobi się tak łatwo dziura, bo nasze legginsy są bardzo wytrzymałe.

To właśnie one, świetnie dopasują się do ciała, i jesteśmy wtedy zgrabne i czujemy się wysportowane.

I to nic, że masz te kilka centymetrów więcej w talii, w legginsach od Frifru możesz tworzyć fantastyczne stylizacje, takie, które lubisz i będziesz w nich zawsze dobrze wyglądać. Stylizacja fitness z topem, oczywiście od Frifru, czy streetowa z T-shirtem, lub tuniką również od Frifru jest oryginalna i każda dziewczyna, będzie się czuła w niej wyjątkowo: swobodnie i nadzwyczajnie.

Nie bez przyczyny nosiły je dziewiętnastowieczne modnisie, ale wtedy nazywano je pantalonami. Krawcowe prześcigały się w ich zdobieniu kokardami, falbankami, zakładkami itp. Z czasem przeobraziły się nowoczesną garderobę. Takie jakie znamy, pojawiły się w latach 50-tych XX w. Ich wielki bum nastąpił latach 80-tych. Kult szczupłego ciała, zdrowy styl życia, moda na aerobik, podróże wymusiły projekty specjalnych do tego celu strojów. Zaczęto więc szyć różne wersje legginsów. Dzisiaj są legginsy czarne, błyszczące, fosforyzujące, kolorowe łączone z innymi materiałami, wzorzyste, gładkie. Nosi je wiele aktorek, piosenkarek, celebrytek, fashionistek.

web2

Legginsy stały się bardzo popularne, uwielbiają je wszystkie kobiety. I nie ma tu znaczenia wiek i figura. Wszystko zależy z czym i jak je zestawimy. Niedościgniona jest ich wszechstronność. Lubimy je nosić na co dzień, i na wieczór, wtedy, gdy wybieramy się w podróż i idziemy na rower. Oprócz tych wszystkich zalet bardzo ważna jest ich jakość. Nie dajcie się nabrać, na rynku jest ich pełno i mają różne pochodzenie, zwłaszcza tych największych znanych nam marek. Są z Chin, z Tajwanu, Korei, ale nasze są z Polski i z Polski będą zawsze. Dzianina jest miękka, oddychająca i od polskiego producenta, posiada wszystkie wymagane oznaczenia i certyfikaty. Wykorzystywana jest do szycia ubrań dla wyczynowców.

Kolorami, oryginalnymi grafikami (specjalnie projektowanymi) i starannym wykonaniem legginsy od Frifru wyróżniają się od innych dostępnych na rynku.

legglegg3 legg2

frifrusklep