O frifru

   lubicie wygodę, luz i szalone, niepowtarzalne rysunki ?
zapraszamy do Frifru.

  • Projektujemy odzież, która jest kontrą wobec wszechobecnej nudnej szarości. Świat ma być fascynujący, kolorowy i wesoły. Z nami taki będzie, ponieważ pracujemy nad tym.
  • Rysunek jest dla nas środkiem przekazu tego, co podpowie nam fantazja. Jest opowiadaniem naszym dla Was. Dlatego tutaj rządzi ilustracja. To ona jest narzędziem, które przenosi nas w świat jaki sobie wymarzymy. Właśnie taka wymarzona ilustracja i grafika stały się rozpoznawalnym znakiem marki „Frifru”.
  • Oryginalna, kolorowa grafika, która wychodzi spod ołówka Kasi Fryzy to, niepowtarzalny design naszych ubrań.
    Zaczynamy od pomysłu, który rodzi się z wnikliwej obserwacji świata pomieszanego z  wyobraźnią. Pomysł to impuls, nagła inspiracja, mnóstwo szkiców, rysunków. Na koniec materializuje  się już ta ostateczna grafika, która ma zamieszkać na projekcie legginsów, sukienek, tunik lub t-shirtów.
  • Projekty testujemy na sobie, aby w ostateczności były idealne. Jeszcze przed sprzedażą poprawiamy wszelkie, nawet najmniejsze, niedoskonałości, dlatego mamy do minimum zredukowane reklamacje. Realizujemy tylko swoje pomysły, a do mody podchodzimy z dystansem. To wszystko z myślą o Was i waszym komforcie.
  • Nasze ubrania pasują do „ młodych duchem”, przepełnionych życiową energią, aktywnych i lubiących wygodę oraz zdrowy styl życia. Dla Tych, którzy, nie tylko uczą się i pracują, ale także aktywnie odpoczywają, podróżują i kochają sport niekoniecznie ten wyczynowy.
  • Kolorowe legginsy z ciekawymi, tylko naszymi grafikami to – sztandarowy produkt – mają uniwersalne zastosowanie. Możecie w nich biegać, chodzić po górach, tańczyć i śpiewać, jeździć na rowerze i rolkach, ćwiczyć jogę, zabrać je ze sobą w podróż, a także założyć do jednej z naszych sukienek, tunik czy t-shirtów.